Foto blog

Blog poświęcony fotografii oraz zagadnieniom z nią związanymi
Fotobudka Śląsk

Fotobudka Śląsk – wynajem automatu do robienia zdjęć

Fotobudka to atrakcja, bez której wielu z nas nie wyobraża sobie wesela czy imprezy firmowej. Możliwość wynajęcia automatu do robienia zabawnych fotografii oferuje wiele firm z rejonu całego kraju. Również na Śląsku usługa ta cieszy się ogromna popularnością. Jest jednak kilka kwestii, o których należy pomyśleć zanim zdecydujemy, że fotobudka Śląsk musi pojawić się na naszej imprezie.

Kiedy należy zgłosić chęć wynajęcia fotobudki?

Fotobudki ŚląskTak naprawdę nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Niektóre imprezy, np. wesela, organizuje się z dużym wyprzedzeniem. Wcześniej znamy termin i miejsce, w którym pojawią się goście i wcześniej możemy zainteresować się kwestią wynajęcia automatu do zdjęć. Niektórzy robią to nawet rok wcześniej w obawie, że potem nie uda się zorganizować takiej atrakcji.

Inaczej sytuacja wygląda w przypadku imprez, których nie poprzedzają wieloletnie, a nawet wielomiesięczne przygotowania. Jeżeli pomysł z wynajęciem fotobudki rodzi się w ostatniej chwili, możemy mieć problem ze znalezieniem wolnego automatu, choć nie jest powiedziane, że na pewno się to nie uda.

Tak naprawdę wszystko zależy od polityki konkretnej firmy. Część przyjmuje zapisy dużo wcześniej i pobiera zaliczkę, inne zwlekają z tym do ostatniej chwili. Zawsze jednak może zdarzyć się tak, że akurat w danym terminie fotobudka Śląsk jest wolna i wynajmiemy ją z dnia na dzień. Wiąże się to jednak z pewnym ryzykiem.

Fotobudka Śląsk – wybieramy tło i gadżety

FotobudkaSkoro jesteśmy zainteresowani wynajęciem fotobudki, powinniśmy zainteresować się tym, jak wygląda tło do zdjęć i na jakie zabawne gadżety możemy liczyć. Jeśli chodzi o tła, najczęściej spotykamy tła winylowe. Najlepiej, gdy usługodawca oferuje tła winylowe w większej ilości, wówczas sami wybieramy interesujący nas kolor i wzór. Na weselach sprawdzają się najczęściej pastelowe tła w delikatne serca. Na nieco bardziej szalone wzory możemy pozwolić sobie na eventach czy imprezach firmowych.

Do każdej fotobudki dołączone są też gadżety, których zadaniem jest rozbawienie uczestników imprezy i urozmaicenie fotografii. Przed podpisaniem umowy warto zapytać, na jakie gadżety możemy liczyć. Zwykle są to zabawne okulary, kapelusze, wąsy, krawaty i wiele innych.

Na jak długo wynająć fotobudkę?

Fotobudka Śląsk (sprawdź ofertę na fejsbox.pl) może stanowić atrakcję przez cały czas trwania imprezy. Wielu klientów decyduje się na takie rozwiązanie, choć są i tacy, którzy wynajmują automat na kilka godzin. Wówczas fotobudka pojawia się dopiero po jakimś czasie od rozpoczęcia imprezy – w momencie, gdy goście zdążyli oswoić się z sytuacją, ale potrzebne jest coś, co zachęci ich do zabawy.

Automat nie musi stać na sali do końca imprezy. Po kilku godzinach większość gości nasyci się atrakcją i będzie się bawić w inny sposób. Zatem przed rozpoczęciem imprezy warto dobrze się zastanowić na jak długo chcielibyśmy wynająć fotobudkę i czy warto płacić za kilkanaście godzin, podczas gdy urządzenie będzie intensywnie wykorzystywane zaledwie przez kilka.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.