Foto blog

Blog poświęcony fotografii oraz zagadnieniom z nią związanymi
Fotobudka Kraków

Sposób na udaną imprezę firmową – fotobudka Kraków

Imprezy firmowe wzbudzają mieszane uczucia. Jedni je uwielbiają i traktują jako jedyną okazję do poznania współpracowników i szefostwa z „ludzkiej” strony, inni unikają ich jak ognia w obawie przez sztywną atmosferą albo możliwością zaliczenia wpadki. Wiele zależy od rozmachu imprezy. Warto natomiast wiedzieć, że i małą, i dużą z pewnością rozrusza fotobudka Kraków.

Imprezy firmowe – dlaczego warto brać w nich udział?

Integrowanie pracowników jest bardzo istotne, bowiem w przyjaznej atmosferze pracuje się znacznie lepiej. Oczywiście nie należy przesadzać, bowiem każdy powinien znać swoje miejsce w szeregu, a szef nie może sobie pozwolić na wchodzenie na głowę. Brak dystansu i trudności w zwróceniu uwagi wtedy, gdy to konieczne, często utrudniają utrzymanie właściwiej dyscypliny w miejscu pracy. Nie oznacza to jednak, że pracownikom należy odbierać prawo do integrowania zarówno w miejscu pracy, jak i poza nim. Zgrany zespół jest w stanie osiągnąć znacznie lepsze efekty niż grupa ludzi, którzy nie znają swoich mocnych i słabych stron, zatem nie potrafią współpracować.

Firmowe imprezy to często jedyna okazja do prowadzenia dłuższych, prywatnych rozmów. Niekiedy na takich imprezach pojawiają się też członkowie rodziny – żony, czasem dzieci. Wówczas patrzy się nieco inaczej na współpracownika, bardziej życzliwie, z większym zainteresowaniem. Niekiedy na takich imprezach zawiązują się wieloletnie przyjaźnie, trwające nawet wtedy, a może zwłaszcza wtedy, gdy jedna ze stron postanowi zmienić pracę.

Fotobudka pomoże rozruszać imprezę

Jak rozruszać firmową imprezę? Fotobudka Kraków

Imprezy firmowe nie zawsze są udane, bowiem nie wystarczy zebrać ludzi w jednym miejscu, należy też jakoś zagospodarować im czas. Ciekawa prezentacja, przemowa szefostwa, poczęstunek, podarunki, a także dodatkowe atrakcje, takie jak fotobudka Kraków (wypożyczaniem automatów do robienia zdjęć zajmuje się firma Fejsbox) sprawią, że goście odzyskają dobry humor i nie opuszczą imprezy zbyt szybko.

Uczestnicy imprezy chcą widzieć, że szefostwu zależy na ich obecności, że są pracownikami lubianymi i cenionymi. Jeśli gości na takiej imprezie jest dużo, szefostwu będzie trudno podejść do każdego z osobna, jednak śmiało można zorganizować atrakcje, w których mogą brać udział mniejsze i większe grupki. Jedną z takich atrakcji jest fotobudka Kraków, do której wchodzi się zarówno pojedynczo jak i grupkami. Samodzielne wykonywanie oryginalnych zdjęć to nie tylko świetna zabawa, ale też doskonała pamiątka z imprezy.

Wypożyczanie fotobudki – imprezy pod dachem i w plenerze

Fotobudka Kraków jest urządzeniem przenośnym, które sprawdzi się zarówno na imprezach plenerowych, jak i tych organizowanych w hotelach czy firmowych salach konferencyjnych. Wspólne zdjęcia to doskonała okazja, by przełamać lody, niezależnie od tego, gdzie odbywa się impreza i kto bierze w niej udział. Podczas pozowania do zdjęcia znikają wszelkie różnice wynikające z hierarchii stanowisk pracowniczych. Przed obiektywem wszyscy są równi.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.