Foto blog

Blog poświęcony fotografii oraz zagadnieniom z nią związanymi
niebanalne imprezy

Niebanalne imprezy – czyli co

bal maskowyKażda impreza powinna być interesująca. W zasadzie z myślą o tym organizujemy imprezy i wymyślamy tematy do imprezowania. Pomysłów na imprezy jest naprawdę bardzo wiele, jak jednak sprawić by impreza była po prostu niebanalna? Niebanalna impreza to przede wszystkim taka, która jest w pewien sposób niepowtarzalna. Chodzi tutaj głównie o to, że temat imprezy, je motyw lub poszczególne atrakcje oferowane w czasie imprezy są nowe i zaskakują. Oczywiście tak naprawdę bardzo ciężko jest zorganizować coś zupełnie nowego, imprezę, która się czymś faktycznie wyróżnia, ale dzisiaj mamy to szczęście, że źródeł inspiracji jest po prostu bardzo wiele. Jeśli niebanalne imprezy nie są czymś w czym możemy się faktycznie specjalizować być może warto poszukać inspiracji online, wśród znajomych lub w telewizji czy kanałach mediów społecznościowych. Media społecznościowe to jedno z tych ciekawszych źródeł inspiracji. Jakie mamy zatem konkretne pomysły na przeprowadzenie niebanalnej imprezy?

Fotobudka

ciekawe kostiumyNiebanalne imprezy to przede wszystkim imprezy bardzo spersonalizowane. Pomysły i dodatkowe atrakcje. Przykłady takich atrakcji to między innymi: różnego rodzaju konkursy tematyczne, konkursy i zabawy szeroko związane z tańcem, ciekawe pomysły na wykonywanie zdjęć w tym zyskująca coraz większą popularność fotobudka. Fotobudka to jeden z bardziej interesujących przykładów. Jak można ciekawie wykorzystać fotobudkę w czasie organizacji niebanalnej imprezy? Można przede wszystkim postawić na tematyczne stroje. Nie muszą to oczywiście być stroje śmieszne czy sprawiające, że będziemy po prostu zabawnie wyglądali – możliwości mamy tutaj znacznie więcej. W przypadku imprezy tematycznej i całkowicie zorganizowanej wokół właśnie wybranego tematu możemy sobie pozwolić na takie rzeczy jak: tematycznej jedzenie z danej epoki, stroje a także całą serię zdjęć właśnie w takich tematycznych strojach.

Zorganizowanie całej imprezy w takim właśnie temacie w połączeniu z fotobudką to z pewnością pomysł idealny na niebanalne imprezy. Inspiracje możemy znaleźć w zasadzie wszędzie – szczególnie w Internecie z pewnością znajdziemy to co faktycznie może nam się spodobać, nam a także naszym gościom. Warto także zaznaczyć, że imprezy tematyczne nie muszą być organizowane tylko na jakieś wyjątkowe okazje. Można je także zorganizować zupełnie bez okazji – wtedy taka impreza jest po prostu okazją samą w sobie. Niebanalne imprezy nie muszą być takie drogie – wynajęcie fotobudki jeśli składamy się w kilka lub kilkanaście osób może nie być wcale dużym obciążeniem.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.