Foto blog

Blog poświęcony fotografii oraz zagadnieniom z nią związanymi
Fotobudka na wesele

Przegląd atrakcji weselnych – fotobudka na wesele

fotobudka weselna
Organizacja wesela pochłania sporo czasu, ale i sporo pieniędzy. Przyszli małżonkowie robią wszystko, by ślub i wesele były wyjątkowe. Wyjątkowe przede wszystkim dla nich, ale także zaproszonych gości. Co prawda trudno spodziewać się, że impreza sprosta oczekiwaniom wszystkich gości. Bliżsi i dalsi członkowie rodziny mają rozmaite upodobania kulinarne i lubią różną muzykę. Są jednak takie potrawy i takie piosenki, które znają i lubią wszyscy. Obok tego warto postawić na ciekawe atrakcje, które wprawią gości w dobry nastrój. Jedną z nich jest fotobudka na wesele.

Popularne atrakcje weselne

Przyśpiewki przy stole

Do lubianych atrakcji weselnych należą tradycyjne przyśpiewki przy stole. To moment, w którym orkiestra schodzi ze sceny i z kilkoma instrumentami muzycznymi podchodzi do stołów, przy których siedzą goście. Goście biorą się pod ręce i bujają w rytm muzyki. Oczywiście przyśpiewki mogą być w różny sposób modyfikowane.

Oczepiny

Na tradycyjnym weselu nie może zabraknąć oczepin. To właśnie wtedy następuje wykupowanie butów Państwa Młodych. Wtedy także Panna Młoda traci welon, a Młody muchę, które trafiają do wyłonionej spośród gości nowej pary. W czasie oczepin organizowane są także różnorodne konkursy i zabawy, a wszystko z dużą dawką humoru.

fotobudkaUpominki dla gości

Wręczanie upominków to nieco inny rodzaj atrakcji, ale także bardzo lubiany przez gości. Coraz częściej zdarza się tak, że Para Młoda szykuje drobne podarunki dla przybyłych gości. Najczęściej są to lizaki w kształcie serca ze zdjęciem nowożeńców, magnesy na lodówkę czy inne drobiazgi, które mają przypominać o tym wyjątkowym dniu. Często zdarza się też tak, że goście wychodzący z imprezy otrzymują butelkę alkoholu i pudełko ciasta ze specjalną dedykacją.

Nowoczesne atrakcje weselne

Fotobudka na wesele

Na weselu zwykle znajduje się fotograf i/lub kamerzysta. Zdjęcia i materiał video mają stanowić niezapomnianą pamiątkę dla Państwa Młodych, ale film z wesela chętnie oglądają także goście. Nieco inne, zabawne fotografie goście mogą robić sobie sami dzięki automatowi do zdjęć. Fotobudka na wesele (zobacz na fejsbox.pl) potrafi rozruszać każdą imprezę. Wszystko dzięki zabawnym gadżetom (kapelusze, muchy, okulary, wąsy itd.) oraz swobodnej atmosferze.

Lampiony

Wypuszczanie lampionów szczęścia ma niemal tyle samo zwolenników co fotobudka na wesele. Unoszące się na niebie lampiony wyglądają zachwycająco, tworzą wyjątkowy świetlny pokaz. Pamiętać należy także o ich symbolice – wypuszczony przez Parę Młoda lampion jest symbolem wiecznej miłości.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.