Foto blog

Blog poświęcony fotografii oraz zagadnieniom z nią związanymi
Foto budka Kraków

Zaskocz gości na weselu – foto budka Kraków

Współczesne przyjęcia weselne nadal bardzo mocno nawiązują do tradycji, jednak nie da się nie zauważyć, że z roku na rok pojawia się na nich coraz więcej nowych elementów. Wszystko po to, by impreza miała piękną oprawę i po prostu była udana. Przyszli nowożeńcy szukają rozwiązań, które rozbawią gości i które po latach miło będzie powspominać. Jednym z ciekawszych pomysłów jest foto budka Kraków – rozwiązanie jednocześnie przydatne i zabawne.

Foto budka Kraków – atrakcja na wesela, eventy i szereg innych imprez

Foto budka to po prostu budka, w której robi się zdjęcia. Wszyscy doskonale znamy ją z zagranicznych filmów – bohaterowie wchodzą za specjalną zasłonkę, a po chwili wychodzą z plikiem zabawnych zdjęć. W Polsce foto budka zyskała popularność kilka lat temu. Dziś pojawia się na wielu weselach, eventach, osiemnastkach, studniówkach, wieczorach kawalerskich i panieńskich oraz przy wielu innych okazjach. Zwykle wykonywaniem zabawnych zdjęć zainteresowani są ludzie młodzi, ale nie jest to regułą.

Mobilny automat do robienia zdjęć

Foto budka na weseleFoto budka Kraków (zobacz na pod tym linkiem) bez problemu dojedzie w każde miejsce. Automat jest mobilny, zatem jego przenoszenie z miejsca na miejsce nie sprawia większych trudności. Obsługa urządzenia również jest banalnie prosta. Najważniejsze jest jednak to, że zdjęcia dostępne są po krótkiej chwili, zatem nie ma potrzeby zanoszenia pliku do fotografa ani oczekiwania na wywołanie materiału. Uczestnicy eventu czy też goście weselni od razu otrzymują wyjątkową pamiątkę z imprezy.

Zwykle wraz z foto budką dostarczane są zabawne gadżety, które mają sprawić, że zdjęcia będą wesołe i wyjątkowe. Do gadżetów tych należą zabawne maski, wąski, okulary, muchy i krawaty oraz wiele innych atrakcyjnych ozdób.

Foto budka Kraków – jak to działa?

Zasady działania foto budki są bardzo proste. Istotne jest to, że wszystko robimy sami. Nie ma fotografa instruującego jak mamy stanąć, dzięki czemu czujemy się mniej skrępowani. Zdjęcia wychodzą znacznie bardziej naturalne.

Pierwszym krokiem jest oczywiście wybór gadżetów, których użyjemy do zdjęcia. Oczywiście punkt ten nie jest obowiązkowy, jednak w praktyce wielu gości zakłada zabawne kapelusze czy karnawałowe maski. Następnie należy stanąć przed dotykowym ekranem, wyposażonym w prosty interfejs, ustawić się i zrobić zdjęcie. W kilkanaście sekund drukowane są zdjęcia. Interfejs umożliwia też niewielką edycję zdjęcia, tj. dodanie napisu, np. z nazwą i danymi kontaktowymi firmy biorącej udział w evencie.

Leave comment

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.